lukk
Aleksander B. Pedersen
urbanist / arkitekt
lukk
Rikke Sandbugt
arkitekt
lukk
Anita Karoliussen
kontorleder
partner
lukk
Dag Spangen
sivilarkitekt mnal
hamar /
Aleksander B. Pedersen
urbanist / arkitekt
+47 411 01 763
aleksander.borg.pedersen@as-as.no
språk
norsk
dansk
engelsk
italiensk
utdanning
aalborg universitet - master i urban design engineering (2016)
bachelor i interiør og produktdesign
hamar /
Rikke Sandbugt
arkitekt
+47 958 81 003
rikke.sandbugt@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
det kongelige akademi - arkitektur, master i arkitektur (2019)
fosen / hamar /
Anita Karoliussen
kontorleder
partner
+47 62 53 96 60
asas@as-as.no
språk
norsk
engelsk
fosen / hamar /
hamar /
Dag Spangen
sivilarkitekt mnal
+47 414 52 505
dag.spangen@as-as.no
språk
norsk
engelsk
tysk (muntlig)
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - diplom (1972)
hamar /
lukk
Elisabeth Krogh
arkitekt mnal
(permisjon)
lukk
Elisabeth R L
interiørarkitekt / arkitekt
lukk
Espen Nordli Larsen
sivilarkitekt mnal
avdelingsleder hamar / partner
lukk
Julian Fors
arkitekt
fosen /
Elisabeth Krogh
arkitekt mnal
(permisjon)
+47 475 18 107
elisabeth.krogh@as-as.no
språk
norsk
engelsk
tysk
utdanning
ntnu - master i arkitektur (2015)
hafencity universität, hamburg
fosen /
hamar /
Elisabeth R L
interiørarkitekt / arkitekt
+47 920 69 659
elisabeth.raasholm.larby@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
griffith college, dublin - bachelor i interiørarkitektur (2011)
hamar /
hamar / fosen /
Espen Nordli Larsen
sivilarkitekt mnal
avdelingsleder hamar / partner
+47 412 14 533
espen.nordli.larsen@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - master i arkitektur (2003)
hamar / fosen /
hamar /
Julian Fors
arkitekt
+47 411 202 27
julian.fors@as-as.no
språk
norsk
engelsk
tysk
utdanning
universität für angewandte kunst, wien - bachelor i arkitektur
hamar /
lukk
Karen Sletvold
arkitekt mnal
lukk
Karolina Górska
arkitekt
lukk
Kathinka Magnus
arkitekt mnal
lukk
Katrine Aursand
sivilarkitekt mnal
oslo /
Karen Sletvold
arkitekt mnal
+47 954 63 447
karen.sletvold@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - master i arkitektur (2005)
kunstakademiets arkitektskole, købehavn
oslo /
hamar /
Karolina Górska
arkitekt
+47 486 49 578
karolina.gorska@as-as.no
språk
polsk
norsk
engelsk
utdanning
politechnika gdansk, polen - master i arkitektur og urbanisme (2014)
hamar /
oslo /
Kathinka Magnus
arkitekt mnal
+47 977 31 871
kathinka.magnus@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - master i arkitektur (2013)
oslo /
hamar /
Katrine Aursand
sivilarkitekt mnal
+47 976 90 121
katrine.aursand@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - diplom (1975)
school of architecture - kingston upon hull, uk
hamar /
lukk
Mads Bille Kjær
arkitekt
lukk
Mari Færevaag
sivilarkitekt
partner
lukk
Mariano Serna
sivilarkitekt
partner
lukk
Marius Erikstad
arkitekt mnal
hamar /
Mads Bille Kjær
arkitekt
+47 405 41 841
mads.bille.kjaer@as-as.no
språk
dansk
norsk
engelsk
utdanning
arkitektskolen i århus - master i arkitektur (2005)
hamar /
hamar /
Mari Færevaag
sivilarkitekt
partner
+47 975 91 851
mari.faerevaag@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
ntnu - master i arkitektur (2002)
hamar /
hamar /
Mariano Serna
sivilarkitekt
partner
+47 41 68 11 17
mariano.serna@as-as.no
språk
norsk
spansk
engelsk
utdanning
polyteknisk universitet, madrid - diplom (1995)
arkitektur ved teknisk høgskole, madrid
hamar /
oslo /
Marius Erikstad
arkitekt mnal
+47 932 81 618
marius.erikstad@as-as.no
språk
norsk
engelsk
spansk (muntlig)
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - master i arkitektur (2021)
tv-skolen på lillehammer – bachelor i prosjektledelse
oslo /
lukk
Ola Spangen
arkitekt mnal
daglig leder / partner
lukk
Øyvind Sundli
sivilarkitekt mnal
partner
lukk
Svein Hoelseth
sivilarkitekt mnal
lukk
Victor Castillo
arkitekt
fosen / oslo /
Ola Spangen
arkitekt mnal
daglig leder / partner
+47 977 85 800
ola.spangen@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
lunds tekniska högskola - master i arkitektur (2006)
arkitekthøgskolen i oslo
edinburgh college of art
fosen / oslo /
oslo /
Øyvind Sundli
sivilarkitekt mnal
partner
+47 418 43 002
oyvind.sundli@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
ntnu - sivilarkitekt (1996)
kth, stockholm - diplom (ex. ch.)
oslo /
hamar /
Svein Hoelseth
sivilarkitekt mnal
+47 970 71 860
svein.hoelseth@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - diplom (1989)
hamar /
oslo /
Victor Castillo
arkitekt
+47 477 43 035
victor.castillo@as-as.no
språk
engelsk
spansk
utdanning
unversidad politecnica, valencia - master i arkitektur (2013)
oslo /