lukk
Aleksander B. Pedersen
urbanist / arkitekt
lukk
Dag Spangen
sivilarkitekt mnal
lukk
Espen Nordli Larsen
sivilarkitekt mnal
avdelingsleder hamar / partner
lukk
Karen Sletvold
arkitekt mnal
hamar /
Aleksander B. Pedersen
urbanist / arkitekt
+47 411 01 763
aleksander.borg.pedersen@as-as.no
språk
norsk
dansk
engelsk
italiensk
utdanning
aalborg universitet - master i urban design engineering (2016)
bachelor i interiør og produktdesign
hamar /
hamar /
Dag Spangen
sivilarkitekt mnal
+47 414 52 505
dag.spangen@as-as.no
språk
norsk
engelsk
tysk (muntlig)
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - diplom (1972)
hamar /
fosen / hamar /
Espen Nordli Larsen
sivilarkitekt mnal
avdelingsleder hamar / partner
+47 412 14 533
espen.nordli.larsen@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - master i arkitektur (2003)
fosen / hamar /
oslo /
Karen Sletvold
arkitekt mnal
+47 954 63 447
karen.sletvold@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - master i arkitektur (2005)
kunstakademiets arkitektskole, købehavn
oslo /
lukk
Kathinka Magnus
arkitekt mnal
lukk
Ola Spangen
arkitekt mnal
daglig leder / partner
lukk
Svein Hoelseth
sivilarkitekt mnal
oslo /
Kathinka Magnus
arkitekt mnal
+47 977 31 871
kathinka.magnus@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - master i arkitektur (2013)
oslo /
fosen / oslo /
Ola Spangen
arkitekt mnal
daglig leder / partner
+47 977 85 800
ola.spangen@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
lunds tekniska högskola - master i arkitektur (2006)
arkitekthøgskolen i oslo
edinburgh college of art
fosen / oslo /
hamar /
Svein Hoelseth
sivilarkitekt mnal
+47 970 71 860
svein.hoelseth@as-as.no
språk
norsk
engelsk
utdanning
arkitekthøgskolen i oslo - diplom (1989)
hamar /